Hipoterapia w gospodarstwie agroturystycznym

Uczniowie Ośrodka w maju i czerwcu brali udział w zajęciach zorganizowanych w gospodarstwie agroturystycznym. Pod okiem opiekuna uczestniczyli w ciekawych i nowych aktywnościach, między innymi z zakresu hipoterapii. W bezpiecznym otoczeniu wielu uczniów przełamało swoje lęki oraz zyskało nowe doświadczenia. Na wszystkich kojąco działały piękne widoki oraz kontakt ze zwierzętami. Seria spotkań zakończyła się ogniskiem w towarzystwie niewielkiej grupy rodziców.

Wszystkim organizatorom składamy najserdeczniejsze podziękowania, szczególnie uwzględnić tutaj należy Panią Małgorzatę Sobiechowską, która prze4kazała środki na organizację zajęć.

Życzmy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz mamy nadzieję na dalszy ciąg współpracy w przyszłym roku szkolnym.

Autor: mgr M. Bartnicka, mgr E. Kiwitt