Zakończenie roku szkolnego 2020/2021, Wronie, 25. 06. 2021

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Po wspólnym odśpiewaniu hymnu, Pani Dyrektor Lucyna Szwulińska powitała zebranych. Następnie zostały wręczone świadectwa, dypomy i nagrody. Pani Dyrektor podziękowała uczniom, nauczycielom, rodzicom za czas wytężonej pracy oraz życzyła zdrowych i słonecznych wakacji.

„Niech żyją wakacje
Niech żyje pole, las
I niebo i słońce
Wolny, swobodny czas!”

Dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy, kolejny rok starań o wiedzę i nowe umiejętności. Nastał czas długo oczekiwanych wakacji, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i rodziców.
Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 wszystkim Uczniom, Rodzicom, Opiekunom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę, w szczególności za wkład pracy podczas niełatwego okresu nauki zdalnej.
Życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dyrekcja, Kadra Pedagogiczna oraz Pracownicy SOSzW we Wroniu