Artystyczne Walentynki, WDK, 14. 02. 2021

Dzień zakochanych jest obchodzony w różnych kulturach niemal na całym świecie – od obu Ameryk, po Europę, Afrykę i Azję. W krajach Europy i w Stanach Zjednoczonych tradycyjnie odbywa się on 14 lutego. Serduszka, kwiatki, gołębie czy amorki są pełne takich właśnie symboli miłości.

To kolejna możliwość na sprawieniu bliskiej osobie miłego prezentu, który przyniesie radość i uśmiech na twarzy obdarowanej lub obdarowanego. Warto zatem pomyśleć o czymś innym niż sztampowe kwiaty i czekoladki, którymi można obdarowywać się i bez okazji.

Dlatego nasi uczniowie aktywnie włączyli się w przygotowanie upominków, które można podarować tym, których kochamy.

Wąbrzeski Dom Kultury kolejny raz zorganizował konkurs „ Walentynkowy czar”.

W konkursie chciało wziąć udział wielu uczniów, ale z przyczyn od nas niezależnych było to niemożliwe.

Bardzo cieszymy się , że prace naszych podopiecznych znalazły uznanie w oczach jurorów.

Marcin Łuczak otrzymał wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych.

Emilia Kozubowska zajęła III miejsce w kategorii osób dorosłych.

W konkursie wzięli udział również : Bartosz Osowski, Jakub Dywiński, Weronika Iglińska, Michał Wojtas, Adrian Basak. Dominika Zabiegła.

Bardzo dziękujemy młodym artystom za duże zaangażowanie i ekspresowe tempo wykonania prac.

Opiekunami uczniów były Katarzyna Rutkowska i Aneta Kust.

Galeria zdjęć: