Wielkanocna kartka

Pierwszy sukces młodego artysty !

Już od kilkunastu lat bierzemy udział w konkursach organizowanych przez Wąbrzeski Dom Kultury. Uczniowie zawsze bardzo chętnie włączają się w przygotowanie kartek świątecznych. Taka kartka wykonana własnoręcznie jest pięknym symbolem pamięci o naszych bliskich. W jej przygotowanie uczniowie wkładają serce. Chcielibyśmy , żeby ta piękna tradycja przetrwała. W tym roku 7 uczniów wzięło udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Kartka wielkanocna” organizowanym przez WDK.
Byli to : Andrzej Igliński, Bartosz Osowski, Amelia Zych., Agata Jankowska Weronika Iglińska, Michał Wojtas, Maciej Jakóbek.
Bardzo cieszymy się , że z ponad 100 nadesłanych prac uznanie jury zdobyła kartka wykonana przez naszego ucznia Andrzeja Iglińskiego.
Zajął on I miejsce w kategorii szkół podstawowych.
Rozdanie nagród miało miejsce dnia 31.04.2022 r. Ponieważ Andrzej nie mógł odebrać nagrody osobiście uroczyste wręczenie nagrody odbyło się dnia 1.04.2022 r.
Gratulujemy wszystkim młodym artystom.

Opiekunem uczniów była : Aneta Kust

W Ośrodku realizowane są projekty:

„Przez naukę do sukcesu III”

SZANOWNI PAŃSTWO!

Informujemy, że od 4 grudnia 2017 roku

w ramach rządowego programu „ZA ŻYCIEM”

w naszym Ośrodku odbywają się bezpłatne

zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dzieci od 0 roku życia

do czasu podjęcia nauki szkolnej.