Słoneczny  Dzień Dziecka

Z niewielkim opóźnieniem ,z powodu pogody mogliśmy 7 czerwca świętować  ,w naszym Ośrodku Dzień Dziecka.

Zabawa rozpoczęła się od wspólnego ogniska i pieczenia kiełbasek. Dzieci już od dawna czekały na okazję, aby wspólnie pobawić się z kolegami i koleżankami. Sprawiło ono im wiele radości.

Przygotował je z uczniami, jak zwykle fantastycznie i profesjonalnie, Pan Marian Kwiatkowski.

Po wspólnym śniadaniu wszyscy mieli dużo energii, żeby pobawić się w różne gry zręcznościowe.

Były to  między innymi slalomy ,kręgle, łowienie ryb, rzucanie do celu i kolorowe bańki mydlane.

Na koniec każdy otrzymał pyszne lody truskawkowe.

Imprezę przygotowali:

Dorota Dembowska, Agnieszka Popławska, Marian Kwiatkowski, Justyna Eichberger, Marlena Bartnicka , Aneta Kust.