Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Kreatywne Prace Plastyczne”- II edycja

W roku szkolnym 2021/2022 12 uczniów naszej szkoły wzięło udział w fantastycznym projekcie edukacyjnym. Miał on na celu prowadzenie prawdziwie twórczych, niekonwencjonalnych działań plastycznych wspierających rozwój, szczególnie małej motoryki i kreatywności oraz sprzyjających kształtowaniu postaw proekologicznych.
       Twórczość plastyczna uczniów była promowana w Polsce i za granicą.
Dzięki pracy nad projektem wzrosło ich poczucie własnej wartości. Poprzez ekspresję twórczą mogli wyrazić swoje emocje , obawy, uczucia . Umożliwiło to uczniom uporanie się ze skutkami pandemii.
       W projekcie wzięło udział 12 uczniów : Bartosz Osowski, Amelia Zych, Andrzej Igliński, Michał Wojtas, Maciej Jakóbek, Natalia Szymańska, Kamila Lizakowska, Paweł Igliński, Jakub Dywiński, Marcin Łuczak, Łukasz Jabczyński, Weronika Iglińska.
       Oraz 2 nauczycieli : Dorota Dembowska i Aneta Kust.
       Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji będzie mogło wziąć udział jeszcze więcej osób.
       Każdy z uczniów musiał wykonać 9 zadań- prac plastycznych, które były zaliczane przez twórców projektu.
       Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty.
       W galerii przedstawiamy kilkanaście prac uczniów.