Ogrom wrażeń, czyli wyjazd do Tczewa

Było dużo wrażeń i emocji.

Wyjechaliśmy ze szkoły na kilka dni, ponieważ tyle trwał XVIII Międzynarodowy  Przegląd  Teatrów Wspaniałych w Tczewie. Na deskach Centrum Kultury  i Sztuki odbywały  się wspaniałe  prezentacje sceniczne.

Były przedstawienia lekkie, radosne, z piękną kolorową scenografią, ale  i przedstawienia o tematyce bardzo poważnej i aktualnej, niosące silny przekaz emocjonalny. Nasz zespół  otrzymał wyróżnienie w tegorocznym konkursie.

W tym roku, w festiwalu udział wzięło 19 grup z Polski oraz 6 zespołów z Litwy, Łotwy , Gruzji i Macedonii.

W czasie pobytu  w Tczewie i Gołuniu uczestniczyliśmy poza prezentacjami, w spotkaniach integracyjnych, w warsztatach artystycznych, zajęciach rekreacyjnych i sportowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, jednak nie oddają one w pełni naszych wspaniałych przeżyć.