Sukces Michała-

Sukces Michała

16 grudnia pojechaliśmy z grupą uczniów do Domu Kultury w Golubiu- Dobrzyniu. Już tradycją stał się udział w konkursach organizowanych przez tę placówkę.

Tym razem było to Rękodzieło Artystyczne „ W świątecznym nastroju- Boże Narodzenie 2022 „. Celem konkursu było w tym roku kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz  rozwijanie wrażliwości na potrzeby innych i zdolności twórczych.

Uczniowie ucieszyli się, że znowu będą mogli komuś pomóc, ponieważ już od kilku lat prace konkursowe są przeznaczane na akcje charytatywne.

W tym roku jest to mała Eleonorka, która potrzebuje szczepionki przeciw wznowie. https://www.siepomaga.pl/zycie-eleonorki

W czasie kiermaszu w Parafii Św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą zebrano 6110 zł.  Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej wspaniałej akcji.

Dzięki temu  nasi uczniowie uczą się, że każdy z nas może pomagać. Nawet wtedy, kiedy sami na co dzień zmagamy się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi.

W tym konkursie są przyznawane równorzędne wyróżnienia.

Bardzo cieszymy się , że nasz uczeń Michał Wojtas zdobył w tym roku jedno z nich.

W konkursie wzięli również udział : Andrzej Igliński, Julia Cieślak, Agata Jankowska, Amelia Zych, Bartosz Osowski, Krystian Kamiński, Jakub Fabrykiewicz, Wiktor Afelt, Maciej Jakóbek.

Opiekunem uczniów była Aneta Kust.