Dzień Teatru

DZIEŃ TEATRU

Wraz z budzącą się powoli wiosną budzi się w nas chęć artystycznego działania po długiej i ponurej zimie… Dobrze się składa, że 27 marca jest Dzień Teatru, który dał nam pretekst do realizacji kolejnego teatralnego przedsięwzięcia. Liczne grono naszych wychowanków wzięło udział w realizacji przedstawienia „ Rzepka” Juliana Tuwima.

Uczniowie z zaangażowaniem wcielali się w liczne grono członków rodziny pechowego ogrodnika. Gdy już rzepka została wyciągnięta, przyszedł czas na „Czerwonego Kapturka”– w gościnnym wykonaniu przedszkolaków z Myśliwca. W tej wersji na szczęście wszyscy uchodzą z życiem, z mocnym postanowieniem poprawy zachowania przez wilka.

W realizacji przedstawienia brały udział – M. Słomska, M. Samociuk, K. Linetty, B. Kujanek, A. Taczyńska, A. Kust, O. Różańska, M. Pochłopień, oraz M. Łukasik, B. Jaskulska.

Dzięki pani Agnieszce Pesta, mamie jednego z naszych aktorów – inscenizacja została udokumentowana na pięknych zdjęciach. Dziękujemy!