Sukces młodych artystów.

29 marca w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Kartka wielkanocna”

Konkurs ten zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Na kartkach królują zajączki, kurczaczki i oczywiście kolorowe pisanki. Kiedy wysyłamy bliskim prace własnoręcznie przez nas wykonane , pokazujemy im jak bardzo są dla nas ważni.

W tym roku między innymi :stemplowaliśmy ziemniakami, wyklejaliśmy bibułą, wełną, wykorzystaliśmy też plastikowe łyżki i serwetki z motywami wiosny. W konkursie znalazło się prawie 150 prac.

Bardzo cieszymy się, że nasi uczniowie Bartosz Osowski oraz Wiktor Afelt otrzymali wyróżnienia w tym konkursie.

Bartosz otrzymał wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych, a Wiktor w kategorii szkół ponadpodstawowych i dorosłych,

Prace wykonali również Amelia Zych, Andrzej Igliński, Julia Cieślak, Krystian Kamiński, Jakub Fabrykiewicz. Opiekunem tych uczniów była Aneta Kust.

W konkursie wzięła również udział Maja Kłodawska pod opieką Pani Arlety Szpręglewskiej oraz Agata Dembowska pod opieką Pani Małgorzaty Sobiechowskiej.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom i dziękujemy im za duże zaangażowanie.