Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Pisanka Wielkanocna”

Sukces Julki

Okres Świąt Wielkiej Nocy to między innymi czas przygotowania pisanek. Staramy się kultywować z uczniami tę piękna tradycję. Dlatego zawsze bierzemy udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Pisanka Wielkanocna” organizowanym przez Wąbrzeski Dom Kultury. Zdobimy wydmuszki kurzych jaj różnymi technikami. Przy okazji przygotowań do konkursu uczniowie poznają nowe techniki, ale staramy się również nie zapominać o tych tradycyjnych sposobach. Taką własnoręcznie wykonaną ozdobą można obdarować tych, którzy są dla nas ważni.

Bardzo cieszymy się, że praca Julii Cieślak spodobała się jury. Otrzymała ona wyróżnienie w tym konkursie.

Pisanki konkursowe wykonali również: Amelia Zych, Bartosz Osowski, Kamila Lizakowska, Andrzej Igliński pod opieką Pani Anety Kust oraz Łukasz Jabczyński i Michał Wojtas pod opieką Pani Doroty Dembowskiej.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom i dziękujemy za wkład i zaangażowanie.