Wręczenie nagród laureatom konkursów plastycznych

W związku z pandemią nie odbyły się uroczyste wręczenia nagród laureatom konkursów plastycznych. Dlatego postaraliśmy się to zrobić w kameralnej formie.

Weronika Iglińska  odebrała z rąk Pani dyrektor nagrody za wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ Pisanka Wielkanocna” organizowanym przez Wąbrzeski Dom Kultury oraz za pracę wykonaną na Przegląd Twórczości Ludowej -Wielkanoc 2021 organizowany przez Dom Kultury w Golubiu- Dobrzyniu.

Michał Wojtas za zajęcie III miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

„ Kartka Wielkanocna” organizowanym przez Wąbrzeski Dom Kultury oraz za pracę wykonaną na Przegląd Twórczości Ludowej -Wielkanoc 2021 organizowany przez Dom Kultury w Golubiu- Dobrzyniu.

Wszystkim  uczestnikom Przeglądu Twórczości Ludowej wręczono również pamiątkowe dyplomy.

Warto podkreślić, że biorąc udział w Przeglądzie Twórczości Ludowej w Golubiu – Dobrzyniu nasi uczniowie wzięli udział w akcji charytatywnej. Środki ze sprzedaży prac zostały przeznaczone na rehabilitację małej Karolinki.

Autor: mgr Aneta Kust