Rozstrzygnięcie konkursu „Wykonaj grę”

W ramach działalności koła gier stolikowych „Stolikowe granie” został ogłoszony konkurs pn. „Wykonaj grę” dla uczniów naszego Ośrodka.

Celem konkursu było: promowanie gier stolikowych, rozwijanie kreatywności uczniów, twórcza organizacja czasu wolnego oraz wspólna zabawa i nauka. Uczniowie przygotowali pomysłowe i ciekawe gry stolikowe a do ich wykonania wykorzystali różne materiały i techniki plastyczne. Prace były wykonywane w zespołach klasowych, grupach internackich oraz indywidualnie.
       Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch grupach – indywidualnie i zespołowo.

1. Indywidualnie nagrody otrzymali:
I miejsce – M. Wojtas
II miejsce – M. Jakóbek
III miejsce – W. Iglińska
Wyróżnienia indywidualne przyznano dla: Ł. Jabczyńskiego, J. Dywińskiego, N. Szymańskiej i N. Szulca.

2. Zespołowo nagrody otrzymali:
I miejsce – klasa I PdP
II miejsce – II grupa internacka
III miejsce – klasa IV
Wyróżnienia w tej grupie trafiły do: klasy II PdP, I grupy internackiej i klasy III.
       Wszyscy uczestnicy konkursu trzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Uczniom i ich opiekunom dziękujemy za udział.

Autor: mgr W. Węglerska, mgr E. Łojko