Młodzi artyści nagrodzeni!

Walentynki to okazja do pokazania naszym bliskim jak są dla nas ważni.

W tym dniu wręczamy niespodzianki nie tylko ukochanej osobie, ale również rodzicom, rodzeństwu, kolegom , koleżankom. To nasz sposób na pokazywanie uczuć. Nie trzeba umieć pisać, czytać, mówić. Wystarczy wykonać jakiś drobiazg: kartkę, figurkę, obrazek i obdarowana przez nas osoba będzie wiedziała , że jest dla nas ważna.

Uczniowie z ogromnym zapałem przystąpili do wyklejania, wydzierania , malowania , wycinania. Efektem tego jest sukces naszych artystów w Wojewódzkim konkursie plastycznym „ Walentynki- Twój sposób na wyrażenie uczuć „ organizowanym przez Wąbrzeski Dom Kultury. Bardzo cieszymy się, że aż dwóch naszych uczniów zasłużyło zdaniem jury na nagrodę.

Julia Cieślak zajęła III miejsce w kategorii szkół podstawowych,

A Jakub Fabrykiewicz zajął II miejsce w kategorii szkół średnich.

W konkursie wzięli również udział: Andrzej Igliński, Kamila Lizakowska, Bartosz Osowski, Amelia Zych, Krystian Kwiatkowski, Wiktor Afelt, Michał Wojtas, Łukasz Jabczyński.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom i dziękujemy im za ogromny wkład i zaangażowanie w przygotowanie tych pięknych prac. Opiekunem uczniów była Aneta Kust.