I Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wielkanocne dekoracje”

Sukces Łukasza w konkursie ogólnopolskim

Okres okołoświąteczny obfitował w tym roku w wiele ciekawych propozycji konkursów plastycznych. Naszą uwagę zwrócił I Ogólnopolski konkurs

plastyczny „ Wielkanocne dekoracje” organizowany przez Publiczną Podstawową Szkołę Specjalną nr 52 w Szczecinie. Tematem prac było wykonanie przestrzennej dekoracji świątecznej. Uczniowie zastosowali różne techniki plastyczne. Wykorzystaliśmy między innymi drewno, bibułę, roli od papieru, wełnę, druciki kreatywne, styropianowe kulki i jajka, filc oraz foamiran. Bardzo cieszymy się, że nasz uczeń Łukasz Jabczyński zdobył wyróżnienie w tym konkursie. Opiekunem Łukasza oraz Michała Wojtasa była Pani Dorota Dembowska, a Amelii Zych , Bartosza Osowskiego oraz Andrzeja Iglińskiego Pani Aneta Kust .

Gratulujemy wszystkim młodym artystom i dziękujemy za zaangażowanie