Kolejny sukces Andrzeja

Już od kilku lat nasi uczniowie biorą udział w konkursach organizowanych przez Dom Kultury w Golubiu- Dobrzyniu. Bardzo cieszy nas , że prace przez nas wykonane są sprzedawane podczas kiermaszu świątecznego, a dochód z nich przeznaczany jest na cele charytatywne. W ten sposób i my możemy podarować komuś małą iskierkę nadziei.

W tym roku aż 15 młodych artystów z naszej placówki zdecydowało się na udział w tej pięknej imprezie.

14 grudnia 2023 r. zaproszeni goście oraz rękodzielnicy , których prace znalazły się na wystawie zgromadzili się w Sali lustrzanej Domu Kultury w Golubiu- Dobrzyniu.

W tegorocznej edycji konkursu Rękodzieło Artystyczne „W świątecznym nastoju – Boże Narodzenie 2023” nagrodę zdobył Andrzej Igliński za lampion bożonarodzeniowy.

Opiekunem Andrzeja oraz Amelii Zych, Agaty Jankowskiej, Oliwii Kłosińskiej, Bartosza Osowskiego, Weroniki Iglińskiej, Kamili Lizakowskiej, Julii Cieślak, Michała Wojtasa była Aneta Kust.

Opiekunem Jakuba Dywińskiego, Jakuba Fabrykiewicza, Kacpra Wojtasa, Marcina Łuczaka, Pawła Iglińskiego oraz Łukasza Wyczałkowskiego była Dorota Dembowska.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom.