Kolejny sukces Julki i Jasia w konkursie wojewódzkim

Kolejny sukces Julki i Jasia w konkursie wojewódzkim.

Chociaż luty jest zimowym miesiącem, to jeden dzień w tym miesiącu jest bardzo gorący. Jest to oczywiście 14 luty- Walentynki. To doskonała okazja do obdarowania bliskiej osoby czymś wyjątkowym. Ten zwyczaj do Polski przybył wraz z kultem świętego Walentego z Bawarii i Tyrolu. Stałym elementem tego święta jest między innymi wzajemne obdarowywanie się upominkami. Uczniowie chętnie wykonują w tym okresie różne prace, które kojarzą im się z tym dniem.

Na ogłoszony przez Wąbrzeski Dom Kultury wojewódzki konkurs WalentynkiTwój sposób na wyrażenie uczuć” wpłynęło wiele oryginalnych prac. Wśród nich znalazły się nie tylko okolicznościowe laurki ale również ozdobne pudełka, ramki i wiele innych ciekawych przedmiotów. Wszystkie wykonane z wielką starannością i pomysłowością.

Nasi uczniowie wykorzystali m. innymi czesankę, bibułę, sznurek, folię, włóczkę, guziki, farby, druciki kreatywne itp.

Bardzo cieszymy się, że nasi młodzi artyści zdobyli nagrody:

Julia Cieślakwyróznienie w kategorii szkół podstawowych oraz

Jan SztramkowskiIII miejsce

Gratulujemy!!!!!

W konkursie wzięli udział również : Andrzej Igliński, Amelia Zych, Bartosz Osowski, Jakub Fabrykiewicz, Jakub Dywiński, Paweł Igliński. Kacper Wojtas, Marcin Łuczak.

Opiekunami uczniów były : Dorota Dembowska i Aneta Kust.