XIV Kujawsko-Pomorskim Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych

21.05.2024 roku czworo naszych uczniów reprezentowało Klub Olimpiad Specjalnych “NA PRZEŁAJ” w XIV Kujawsko-Pomorskim Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych.

Zawody odbyły sie na Stadionie GKS OLIMPIA w Grudziądzu. Zawodnicy brali udział w konkurencjach biegowych i technicznych dostosowanych do poziomu sprawności zawodników. Wszystkie konkurencje lekkoatletyczne były rozgrywane zgodnie z przepisami Olimpiad Specjalnych. Trenerami i opiekunami zawodników naszego Klubu Olimpiad Specjalnych były: Dorota Dembowska i Agnieszka Popławska. Nasz zespół osiągnął sukcesy, które były wynikiem wytężonej pracy oraz współpracy między nauczycielami i ich podopiecznymi.

Konkurencje biegowe: Andrzej Igliński- 200 m II miejsce; Łukasz Jabczyński- 200 m III miejsce; Kamila Lizakowska- 200 m II miejsce; Michał Wojtas- 400 m IV miejsce

Konkurencje techniczne: Andrzej Igliński- skok w dal z rozbiegu III miejsce; Łukasz Jabczyński- pchnięcie kulą III miejsce; Kamila Lizakowska- rzut piłeczką palantową III miejsce; Michał Wojtas- pchnięcie kulą III miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesów.

D. Dembowska, A. Popławska

Informacja
W Ośrodku realizowane są projekty:

„Przez naukę do sukcesu III”

 

SZANOWNI PAŃSTWO!

Informujemy, że od 4 grudnia 2017 roku

w ramach rządowego programu „ZA ŻYCIEM”

w naszym Ośrodku odbywają się bezpłatne

zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dzieci od 0 roku życia

do czasu podjęcia nauki szkolnej.

Skip to content