My też możemy pomagać

My też możemy pomagać!
Nagroda dla Andrzeja.

Tradycją już stał się udział naszych uczniów w pięknych akcjach charytatywnych organizowanych przez Dom Kultury w Golubiu – Dobrzyniu oraz parafie p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą oraz p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Golubiu.
W tym roku hasłem Przeglądu Twórczości Ludowej „ Wielkanoc 2022” było „Solidarni z Ukrainą” ponieważ dochód ze sprzedaży prac zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.
Bardzo cieszymy się , że chociaż kilkoro uczniów mogło wziąć udział w uroczystym rozdaniu nagród , które odbyło się 5.04. 2022 r. w Sali lustrzanej Domu Kultury w Golubiu – Dobrzyniu. Bardzo cieszymy się , że wśród 20 szkół oraz ogromnej rzeszy indywidualnych zgłoszeń uczeń naszej szkoły :
Andrzej Igliński otrzymał nagrodę – wyróżnienie.
Wszyscy nagrodzeni w tym konkursie otrzymują wyróżnienia.
Bardzo cieszymy się , że w tym roku aż 16 uczniom udało się przygotować piękne prace na ten konkurs.
Poza Andrzejem byli to: Agata Jankowska, Bartosz Osowski, Amelia Zych, Michał Wojtas, Weronika Iglińska, Łukasz Jabczyński, Wiktor Afelt. Krystian Kamiński. Maciej Jakóbek, Nikolas Szulc, Jakub Dywiński, Marcin Łuczak , Paweł Igliński. Paweł Pawlicki oraz Janusz Łuczak.
Gratulujemy wszystkim młodym artystom.
Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne pamiątkowe dyplomy.
Cieszymy się, że uczniowie tak chętnie angażują się w akcje charytatywne.
Bardzo dziękujemy Panu Marianowi Kwiatkowskiemu za pomoc w przygotowaniu materiałów na nagrodzoną pracę.

Opiekunem uczniów była Aneta Kust.