Kartka Świąteczna

Sukces Jakuba

Grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Jednym z jego elementów jest wysyłanie kartek , najlepiej własnoręcznie wykonanych , do osób nam bliskich. My również co roku przygotowujemy takie  kartki.

Tradycją już stał się nasz udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym

„ Kartka Świąteczna” organizowanym przez Wąbrzeski Dom Kultury. Uczniowie bardzo chętnie uczą się nowych technik plastycznych, starają się stworzyć na miarę swoich możliwości jak najpiękniejszą pracę. Sprawia im to wiele radości. W tym roku poznawaliśmy między innymi technikę tea bags folding, scrapbooking, shaker box ,wykorzystaliśmy również farby, szary papier, serwetki papierowe, tekturę, stare pocztówki, korki , tekturę falistą itp.

Bardzo cieszymy się , że nasz uczeń

Jakub Fabrykiewicz

znalazł się w gronie laureatów tego konkursu i otrzymał wyróżnienie w kategorii młodzież i osoby dorosłe.

W konkursie wzięli również udział : Agata Jankowska, Amelia Zych, Bartosz Osowski, Krystian Kamiński, Wiktor Afelt, Andrzej Igliński, Julia Cieślak, Kamila Lizakowska, Michał Wojtas, Łukasz Jabczyński.

Opiekunem tych uczniów była Aneta Kust.

Cieszymy się, że do osób biorących udział w konkursie dołączyli : Aleksander Pesta oraz Nikola Szymańska pod opieką Pani Moniki Samociuk.