Sukces Amelii- Świąteczna choinka

Sukces Amelii

Dekorowanie choinek to piękna wielowiekowa tradycja.

My też zawsze staramy się dekorować choinkę przed Mikołajkami, żeby uczniowie mogli wczuć się w atmosferę nadchodzących świąt.

Kiedy Wąbrzeski Dom Kultury ogłosił konkurs na świąteczną choinkę zaczęliśmy zastanawiać się, jakich materiałów użyć, aby choinki były wyjątkowe. Tym razem były to szydełkowe serwetki, piórka, waciki, krawaty, świąteczny sweter, tektura, farby, stare kartki świąteczne, plastikowe widelce.

16 grudnia w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Świąteczna Choinka”.

Bardzo cieszymy się, że w gronie laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły  Amelia Zych, która zdobyła wyróżnienie w kategorii dzieci.

W konkursie brali udział również: Bartosz Osowski, Krystian Kamiński, Wiktor Afelt, Michał Wojtas, Andrzej Igliński pod opieką  pani Anety Kust oraz Maria Osipowska i Weronika Iglińska pod opieką  pani Arlety Szpreglewskiej oraz Agata Dembowska pod opieką pani Małgorzaty Sobiechowskiej.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom i dziękujemy im za zaangażowanie.

Miłym akcentem jest fakt, że choinki te będzie można nabyć w czasie 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.