Sukces Kamili „Laurka dla Babci i Dziadka”

Tradycyjnie już Wąbrzeski Dom Kultury był organizatorem Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Laurka dla Babci i Dziadka”. Uczniowie zawsze chętnie przygotowują upominki dla swoich bliskich. Jedną z takich okazji jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Nie może tego dnia zabraknąć laurki przygotowanej własnoręcznie przez wnuczęta. Wyobraźnia dzieci nie ma granic.

Kleją, wydzierają , wycinają, malują,  żeby podziękować swoim ukochanym babciom i dziadkom za złote serce, czułe ręce.

To oni rozpieszczają je , przytulają, wysłuchują, przygotowują ich ulubione smakołyki.

Opatrują podrapane kolana, czytają bajki, a przede wszystkim bardzo kochają.

Cieszymy się, że nasza uczennica Kamila Lizakowska zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych.

W konkursie wzięli również udział : Bartosz Osowski, Amelia Zych, Andrzej Igliński oraz Michał Wojtas. Opiekunem uczniów była Aneta Kust.