Piknik Rodzinny

Bardzo cieszymy się, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią udało nam się wreszcie przywrócić tradycję spotkań w gronie rodzinnym.

Jak udało nam się odgrzebać w zakurzonych annałach był to już VIII Piknik. Dnia 7. 06. 2023 r. przy bardzo pięknej, słonecznej pogodzie spotkaliśmy się na placu przed Ośrodkiem.

Najpierw rodzice spotkali się z panią pedagog Justyną Eichberger oraz panią psycholog Marleną Bartnicką pod hasłem „ Jak być autorytetem dla dziecka”.

Następnie Pani Dyrektor Lucyna Szwulińska przywitała wszystkich zebranych tego dnia gości i zaprosiła do wspólnej zabawy. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od ogniska , przygotowanego jak zwykle profesjonalnie przez Pana Mariana Kwiatkowskiego. Wspólne pieczenie kiełbasek było dla dzieci dużym przeżyciem.

Rodzice wraz z pociechami mogli wziąć udział w różnych zabawach i grach sportowych. Puszczaliśmy bańki- małe i duże. Można było zrobić sobie wesołe zdjęcia w foto budce. Był czas na integrację, wspólną zabawę. Miła rodzinna atmosfera sprzyjała wymianie doświadczeń. Rodzice mogli skorzystać z porad specjalistów oraz usłyszeć same ciepłe słowa o swoich pociechach. Wszyscy nauczyciele i wychowawcy chętnie udzielali wsparcia rodzicom.

Nasze wspaniałe Panie Kucharki przygotowały pyszną drożdżówkę z rabarbarem oraz zupę pomidorową. Pogoda sprzyjała wspólnej zabawie. Uśmiechnięte twarze dzieci były dla nas nagrodą za czas poświęcony na przygotowania.

Przy dobrej zabawie czas niepostrzeżenie szybko minął. Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli spotkać się z nami tego dnia. Bardzo dziękujemy Pani Beacie Kujanek oraz Pani Agnieszce Pesta za piękne zdjęcia.

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom i wychowawcom oraz pracownikom obsługi , którzy pomogli w przygotowaniu tej imprezy. Bez Was nie byłoby tak fajnie!

Do zobaczenia za rok!

Organizatorzy : Dorota Dembowska, Agnieszka Popławska, Marian Kwiatkowski, Justyna Eichberger, Marlena Bartnicka, Wioleta Węglerska, Klaudia Linetty, Aneta Kust.