Konkurs plastyczny „zimowy krajobraz”

W styczniu w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny pt. „Zimowy krajobraz”, którego celem było rozwijanie zdolności oraz umiejętności artystycznych dzieci. Konkurs cieszył sie ogromnym zainteresowaniem. Prace były przepiękne, przez co jury mialo trudne zadanie do spłnienia aby wyłonić zwycięzcow.

Kategoria: Odziały przedszkolne 1 m-ce Filip Ługowski 2 m-ce Bartłomiej Słoma 3 m-ce Szymon Wiśniewski Kategoria: Szkoła Podstawowa kl.1-3 1 m-ce Nikola Szymańska 2 m-ce Janusz Łuczak 3 m-ce Kaja Marchlewska 3 m-ce Lena Milewska

Kategoria: Szkoła Podstawowa kl.4-8 1 m-ce Amelia Zych 2 m-ce Jakub Dywiński 3 m-ce Krzysztof Kwieciński

Kategoria: Szkoła Przysposabiająca do Pracy 1 m-ce Magdalena Kuśpit 2 m-ce Maciej Jakóbek 3 m-ce Zofia Rydzińska Gratulujemy zwycięzcom!!!

K.Górecka, M.Samociuk